תחום החדרים הנקיים ובייחוד החדרים המודולריים או חופות  ניידות, תופס לא מעט תאוצה בתקופה האחרונה. בעיקר עקב ההתפתחות של ענפי הרפואה ,המדיקל והאלקטרוניקה ומיקרו אלקטרוניקה, ובתעשייה התומכת בתעשיית המוליכים למחצה וזקוקים לסביבה נקייה או סטרילית ובטוחה לעבודה.

חדר נקי מודולרי או חופה ניידת הנה חלל סגור בדרך כלל ומבוקר המשמש סביבת עבודה סטרילית לטובת ייצור של פריטים חשובים וייחודים שלא יכולים להתקיים בסביבה אחרת.

בכדי להפוך חדר, לחדר נקי מודולרי או חופה ניידת יש צורך לעמוד בלא מעט סטנדרטים ופרמטרים אשר מוגדרים מראש, תחת אישור ופיקוח של הרגולציה בישראל ובעולם,

רמת הניקיון והסטריליות חייבת לעמוד בתקנים הבינלאומיים המקובלים ISO 14644 או GMP ANNEX 1

מהו חדר מודולרי/חופה נקייה ניידת?

חדר נקי מודולרי או חופה ניידת נבנה כמתחם נייד אוטונומי, כולל שליטה ובקרה על כמות ספיקות האוויר ועל תנאי אקלים, טמפרטורה ולחות. סוג זה של חדר אפשר להרכיב ולפרק במהירות ובקלות ולשנע אותם ממקום למקום. החדר מתפקד כחדר נקי לכל דבר ועניין, ומבטיח סביבת עבודה סטרילית באמצעות מערכת סינון הכוללת מסננים אבסולוטיים המותקנים בתקרת המבנה. חדר נקי/חופה ניידת משמש/ת בעיקר לצורכי מחקר, פעולות רגישות דומות או פתרון זמני,בעלות מופחתת משמעותית מעלות בניית חדר נקי

מתי יש צורך בחדר נקי/חופה ניידת?

יש צורך בחדרים מודולריים או בחופות ניידות כאשר נזקקים לבצע פעולות מידיות שלא בהכרח יכולות להתבצע בסביבת העבודה הרגילה. למשל במחקרים מסוימים או פיתוח מוצר ראשוני בעלות נמוכה, תוך הקפדה על סביבה  סטרילית. חדר נקי נייד הוא חדר הניתן להזיז, לפרק ולהרכיב בקלות רבה. לכן הוא מומלץ למגוון אפשרויות.

מהם היתרונות של חדרים מודולריים וחופות נקיות ניידות?

היתרון המובהק והחשוב ביותר הוא היכולת לשנע את החדר/חופה נקייה ממקום למקום. בזמן קצר ביותר עם מינימום הוצאה או השבתה של עבודה. כמובן שזה פלוס אדיר במקרים בהם יש צורך לפנות מקום בהתראה קצרה למקום אחר על מנת לבצע מחקר /פעולה שונה.

מה חשוב לדעת לפני הזמנת חדר נקי/חופה ניידת?

חשוב מאוד להגדיר את הצורך, להבין ולדעת למה אתם באמת זקוקים, היכן אתם ממקמים את החדר ומה מטרת השימוש בו והאם זה הדבר הנכון עבורכם.

איך לבחור חברה לבניית חדר נקי מודולרי/חופה ניידת?

רגע לפני, תבצעו סקר שוק. תבדקו היטב במי אתם בוחרים כספק שיבנה את החדר הנקי/חופה שלכם.

חדר נקי נייד חייב לעמוד בתקנים מחמירים ובינלאומיים, הוא צריך להיות מתכונן הנדסית בצורה בטוחה ונוחה למשתמש, יש לבחור חברה המעניקה אחריות מורחבת רבת שנים על כל חלקי החופה/החדר נייד, יש לכך השלכות כלכליות ,אל תתפשרו כשמדובר בדבר כה חשוב .

תבחרו בחברה שיש לה מלאי חלקי חילוף זמין ומידי.מחלקת שרות עם טכנאים מוסמכים ובעלי ניסיון בהסמכות ותחזוקה שוטפת ובפריסה ארצית. וכמובן מחלקת הבטחת איכות מסודרת.

מדוע מומלץ להזמין חדר ניקוי נייד מחברת ULPA?

שנים שאנחנו בחברה Ulpa Cleanrooms עוסקים בהקמה של חדרים נקיים, חדרים מודולריים וחופות ניידות, הניסיון שלנו בתחום הוא רב שנים.

אנו מקפידים לעמוד בתקנים המחמירים ביותר מתחייבים ושואפים לספק ללקוחות שלנו את המוצרים המושלמים מבחינת טיב איכות, שרות ומקצועיות. אנחנו משקיעים את כל המשאבים והמרץ שלנו, לכם נותר רק לחייג: 1700-50-15-17 ואנחנו נדאג לכל היתר. היחס ההוגן, התכנון האיכותי והמקצועי ביותר. אנחנו בין החברות היחידות בארץ הפועלת תחת תקנים מחמירים בכל נושא חדרים נקיים וזאת על מנת להגן ולהבטיח לכם את המוצר הכי איכותי ומקצועי. ואת השירות הטוב ביותר

פנו אלינו עוד היום. אנחנו כאן בשבילכם.

צרו קשר בכל עת, התקשרו או השאירו לנו את המידע ונחזור אליכם מייד! 1700-50-15-17

Skip to content