מערכת אוויר דחוס הינה מערכת אשר עיקר תפקידה לדחוס כמויות גדולות של אוויר תוך כדי שהיא פועלת לשימורו בתוך “מאגרים” של אוויר דחוס לשם הפעלת מערכות בתעשיות שונות. אנו רואים שימוש נרחב במערכות אויר דחוס בכלל התעשיות לשם הפעלה של מוצרים מאחר ואוויר זה משמש מקור “אנרגיה” להפעלת מכונות. קווי מילוי ושימושים נוספים.

מה הן מערכות לבדיקת אוויר דחוס?

אנשים רבים נוטים לחשוב כי תפקידן של מערכת לבדיקת אוויר דחוס מסתכמת אך ורק ביצירה ושמירה של אוויר דחוס בתוך מאגרים ייעודיים לשם הפעלת מכונות שונות ותהליכי עבודה שונים אך מדובר בהרבה יותר מזה. מערכת אוויר דחוס הינה מערכת אשר צריכה לקחת חלק בלא מעט תהליכים תוך כדי שהיא מנהלת את מאגרי האוויר הדחוס, מפקחת עליהם ומפיקה את הספיקות הנכונות לפי דרישות התקן ISO 8573 או בהתאם לצרכי לקוח והמוצר. מערכת לבדיקת אוויר דחוס הינה מערכת פעילה הנמצאת בבקרה ובודקת האם קיים לחץ אוויר מספק לצד זרימה חופשית של אוויר דחוס לכל התהליכים הרלוונטיים הפועלים במקביל. תוך חסכון אנרגטי משמעותי.

למה משמשות מערכת אוויר דחוס?

אוויר דחוס הינו הלכה למעשה אוויר אשר נדחס ללחץ גבוה מלחץ אטמוספירי, לרוב נשתמש במערכות אלו לשם מחקר, ייצור ואריזה ואף ככח הנעה למכשירים מכניים בתעשייה ובעולמות התחבורה. קיימות מערכות אוויר דחוס במגוון רחב של שימושים בתעשיות רבות. בין התעשיות אנו יכולים לראות את תעשיית הקירור, תעשיית בלמי האוויר, מזון, מדיקל, תרופות, הפעלת כלים פנאומטיים והרשימה עוד ארוכה.

מערכת אוויר דחוס משמשת למגוון רחב של פתרונות וניתן לראות אותה בכל אחת מן התעשיות המובילות בעולם, יחד עם זאת שימוש במערכת זו צריך להיעשות יחד עם ליווי נכון ובהדרכת בעלי מקצוע מן התחום.

למה מומלץ לבצע בדיקה במערכת אוויר דחוס?

אנו מאמינים כי בדיקה במערכת אוויר דחוס הינה הכרחית וחלק בלתי נפרד מן תהליכי הייצור והמחקר שלכם, כיום ניתן לראות לא מעט מערכות אוויר אשר סובלות מלחות, מים, חלקיקי אבק, שמן ובקטריות בדרגות חומרה שונות במערכת לצד תקלות מערכתיות אחרות אשר קורות כתוצאה משימוש רציף ואינטנסיבי. תוך בזבוז  משאבי אנרגיה ועלויות חשמל גדולות, כאשר אנחנו מבצעים בדיקה במערכת אוויר דחוס אנו למעשה מפקחים על כל תהליכי הייצור ובודקים כי המערכת מתפקדת כראוי ובהתאם לתקן ISO 8573 .מערכת אוויר דחוס אשר לא פועלת כהלכה עלולה לגרום ללחץ גבוה, צריכת אנרגיה מוגבלת לצד השפעה שלילית על המוצר הסופי ועל איכותו.

בדיקת מערכת אוויר דחוס – ULPA בהתאם לתקן ISO 8573

חברת ULPA הינה מבין החברות המובילות בישראל בעולם החדרים הנקיים ומעבדות, החברה מבצעת בדיקות במערכת אוויר דחוס יחד עם המכשור המתקדם והחדשני ביותר בעולם. הבדיקה מתבצעת ברמה מקצועית ע”י טכנאי מוסמך אשר מקנה אמינות גבוהה ויש ביכולתה לחסוך עלויות בצורה משמעותית ללקוח. התוצאות מתקבלות בזמן אמת  באמצעות מסך דיגיטלי יחד עם דוח ממוחשב בסיום הבדיקה לצד דוח סופי המאושר ע”י הבטחת איכות.

צרו קשר בכל עת, התקשרו או השאירו לנו את המידע ונחזור אליכם מייד! 1700-50-15-17

Skip to content